0242 565 23 45 
 
mustafaugurozel@hotmail.com     
 
   
DENTAL TURİZM

Ülkemizde yapılan kaliteli ve başarılı tedaviler Türkiye’yi dental hizmet anlamında dünyada önemli bir noktaya getirmiş olmakla beraber hem tedavi maliyetlerinin düşüklüğü hem de şehirlerimizin turistik cazibesi Türkiye’yi Dental Turizm’in göz bebeği haline getirmiştir.

Akdeniz’in incisi Antalya’nın Alanya ilçesinde hizmet veren kliniğimiz her yıl bir çok yabancı hastayı konuk etmekte ve onların en iyi tedavilerle geri ülkelerine dönmesi için çalışmaktadır.

Avrupa’nın bir çok ülkesinden (Norveç,İsviçre,Almanya,Danimarka,Hollanda) gelen misafirlerimiz bir yandan tedavilerini olurken bir yandan da anlaşmalı olduğumuz 5 yıldızlı otellerde kalarak tatilin tadını çıkarmaktadırlar.

Kliniğimize gelmeden önce panaromik filmlerinizi ve şikayetlerini mail yoluyla ulaştırmanız durumunda tahmini olarak tedavinizin ne olacağı,ne kadar süreceği ve maliyeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mail adresimiz: mustafaugurozel@hotmail.com  -    info@mustafaugurozel.com
Telefon: +90 242 565 23 45


Copyright © 2013, Dt. Mustafa Uğur ÖZEL 
 
0242 565 23 45 
Adres :Telatiye Mahallesi Atatürk Caddesi Karaimamoğlu Apartmanı B Blok Kat:2 No:10 Konaklı-Alanya / ANTALYA  GSM: 0533 432 23 42       E-POSTA: mustafaugurozel@hotmail.com
Yasal Uyarı :Bu sitede yayınlanan resim, video, animasyon ve tasarımlar izinsiz kopyalanamaz ve başka bilgisayar ortamlarında kullanılamaz. Bu site Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) web sitesi etik kurallarına göre tasarlanmıştır. Site içerisindeki görsel örnekler ve anlatımlar derlemedir. Site içerisinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.